Jak wybrać torebkę damską do figury?

W szafie każdej szanującej się dziewczyny niewątpliwie jest takie akcesorium jak torebka damska, czasami nawet nie jedna. Nie można wybrać torby na każdą okazję, w przypadku większości wydarzeń torba jest wybierana indywidualnie, ponieważ zgadzasz się, że nie warto iść na negocjacje biznesowe z torbą plażową, a na plażę z wieczornym atrybutem. A uniwersalna wersja torby, niestety, nie istnieje. Pytanie – Jak wybrać torbę damską? – należy traktować z całą powagą, ponieważ jest to jeden z głównych składników całego obrazu.

Tania torebka damska z długim paskiem jest nie tylko w stanie podkreślić gust i styl, ale z pewnością sprawi, że życie będzie trochę łatwiejsze, ponieważ możesz umieścić wiele niezbędnych drobiazgów i nie tylko.
Nawet najdroższa, ale źle dobrana torba może wyglądać śmiesznie i niedorzecznie, i wcale cię nie udekoruje. Nie chcesz tego, prawda? Następnie sprawdź kilka ważnych punktów przy wyborze torby damskiej. Każda dziewczyna powinna wiedzieć, jak wybrać damską torbę!

Typ figury trójkąt


Dziewczęta z tego typu figurą powinny zwracać uwagę na torby z krótkimi paskami, wizualnie pomogą poszerzyć ramiona i stworzyć odpowiednią proporcję figury.

Typ figury klepsydra


Właściciele cienkiej talii najlepiej nadają się do torebek o średniej długości na łańcuchu, najlepiej podkreślają godność figury.

Typ figury odwrócony trójkąt


Ważne jest, aby dziewczęta z wąskimi biodrami i szerokimi ramionami dbały o proporcje. Torba nie powinna znajdować się na poziomie klatki piersiowej, ponieważ wizualnie sprawi, że ramiona będą jeszcze szersze. Należy wybrać pasek tak, aby torba wisiała na poziomie bioder.

Typ postury w formie prostokąta


Kobiety z tym typem figury nie mają wyraźnych krzywizn talii. Aby maksymalnie ukryć prostoliniowość, należy zwrócić uwagę na kształt torby, która powinna być opływowa i gładka. Porzuć torby z ostrymi kątami i ścisłym geometrycznym kształtem, to tylko podkreśli wady.

Ważne jest, aby nie skupiać się na środku figury. Torba powinna wisieć na długim cienkim pasku lub taka, którą można nosić w dłoni.