Dodatki w ofercie CCC

Marka ta kojarzy się głównie z obuwiem. Jednak w sklepach można znaleźć też sporą gamę dodatków, które uzupełnią tą ofertę.

CCC to jeden z nowoczesnych sklepów obuwniczych, jakie w ostatnich latach powstały w polskich centrach handlowych, a przy okazji jednym z nielicznych założonych w Polsce. Tego typu sklepy oferują zawsze duży wybór obuwia w korzystnych cenach i to dla całej rodziny. Pozwala to przyjść na zakupy z dziećmi i kupić sobie buty wizytowe czy sportowe, podczas gdy dziecko będzie wybierało śniegowce lub kapcie do szkoły.

Dodatki w CCC

Ponieważ większość kobiet lubi dobierać buty pod kolor torebki, wkrótce w CCC powstał dział z galanterią, którą można było od razu kupić, by dobrać do wybieranego obuwia. Pozwala to oszczędzić czas w porównaniu do chodzenia po całej galerii handlowej i dobierania idealnego odcienia torby.

Jeśli chodzi o torebki, to w CCC można kupić dwa rodzaje. Pierwsze to tańsze torby, które można dokupić bez martwienia się o pieniądze przy okazji kupowania jakichkolwiek butów. Tu jest sporo wzorów, jakie spodobają się nastolatkom – małych plecaków czy miękkich toreb na zakupy. Są też małe saszetki na pieniądze i torby na jedno ramię, w których zmieści się telefon i klucze. Droższą linię stanowią torby marki Lasocki. To producent droższej polskiej galanterii o świetnej renomie, produkowanej z dobrej jakości skór. To głównie eleganckie torby dobre do biura czy noszenia laptopa w kolorach takich, jak czarny czy bordowy. Pięknie uzupełnią kupowane właśnie eleganckie szpilki.

Ciekawe są też w CCC dodatki takie jak plecaki. Tu również ceny mocno się różnią, zaczynając od najtańszych modeli plecaków szkolnych i młodzieżowych w różnych kolorach. Nieco droższe są niewielkie plecaki damskie z materiału płóciennego lub imitującego skórę, jakie wróciły ostatnio na wybiegi po kilku latach nieobecności w światowej modzie. W salonach marki można też zaopatrzyć się w produkty firm z nieco wyższej półki, takich jak Puma. Te sportowe plecaki świetnie sprawdzą się na treningu czy do szkoły.

W salonach marki można też kupić torby na ramię męskie. Tu również są dwie linie do wyboru. Droższa to skórzane, eleganckie torby marki Lasocki. Tańsze plecaki z tworzywa sztucznego mają intensywne kolory i nadają się dla studentów czy na siłownię.

Dodatki w CCC to też akcesoria obuwnicze, takie jak skarpetki czy produkty to pielęgnacji butów. To kolejny sposób, w jaki firma ułatwia znalezienie wszystkiego, czego potrzeba klientom w jednym sklepie. Przy okazji zakupu nowej pary butów można od razu dobrać do nich wkładki lub kupić plastry do niewygodnej pary, która czeka w domu. Można też poszukać sznurówek, które wyrażą indywidualny styl. Firma ma też wielokolorowe plecaki dziecięce i młodzieżowe. Poza tymi sportowymi jest też np. model w moro czy punkowy plecak z naszywkami. Wiele modeli w ofercie firmy nadaje się dla różnego rodzaju odbiorców, dlatego warto robić w CCC zakupy całą rodziną. Produkty są też dostępne w internecie. Salony CCC znajdują się w najpopularniejszych polskich galeriach handlowych.