Moda damska na jesień, czyli torebki i stylowe bluzki koszulowe

W modzie damskiej można wyróżnić wiele takich ubrań, które zawsze warto mieć w szafie i to nawet niezależnie od tego, jaki styl się preferuje. Dobrym przykładem będzie tu właśnie bluzka koszulowa damska. To taki ciuch, który w zależności od pozostałej części stylizacji może zaprezentować się zarówno bardzo elegancko, jak i swobodnie czy wręcz sportowo. Różne są też rodzaje koszulowych bluzek. Które z nich zostaną więc uznane za najmodniejsze w nadchodzącym jesiennym sezonie?

Jesienna moda – co będzie modne?

Póki pogoda na dobre się nie zepsuje, w damskich stylizacjach nadal królować będzie len. To właśnie ten materiał świetnie podkreśla damską urodę – więcej na www.femine.pl. Co prawda uchodzi on raczej za letnią czy ewentualnie wiosenną tkaninę, ale wczesną jesienią, kiedy pogoda jeszcze potrafi być dość przychylna, wciąż może dobrze się sprawdzać. Lniane bluzki koszulowe to istna gratka dla miłośniczek natury, dbania o skórę, komfortu i ogólnie rzecz biorąc ekologicznego trybu życia. Będą znakomitym wyborem na popołudniowe spacery i wyjścia do parku. Zazwyczaj łączy się je po prostu z dżinsami.

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Wraz z jesienią wróci też moda na mocny print. Gładkie i jednolite tkaniny zostaną zastąpione przez efektowne zwierzęce wzory – nieśmiertelną panterkę, ale też niezwykle kobiece cętki czy nowoczesną zebrę. Zdobione w ten sposób bluzki koszulowe damskie potrafią robić spore wrażenie. Nawet w bardzo prostych stylizacjach odgrywają świetną robotę, albowiem stają się dla nich tym jednym mocniejszym elementem. Łatwo można je zatem zestawiać z innymi ubraniami. Znakomitą stylizację można już stworzyć z połączenia bluzki koszulowej w panterkę, prostych czarnych rurek i butów na wyższym obcasie.

Wyróżnić można się zarówno wzorem, jak i kolorem, który w sezonie jesiennym nadal będzie elementem obowiązującym w trendach. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim neonowa żółć. Bluzka koszulowa damska w takim kolorze doskonale zaprezentuje się na imprezie. I to zarówno na kameralnej domówce u przyjaciół, jak i bardziej wystawnym przyjęciu z pracy.